Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, bir vakfın, firmanın, şirketin, kurumun vb. kuruluşların duruşunu, davranışını, imajını temsil etme biçimlerine verilen addır. Şirketin kimliği de denilebilir. Kurumsal kimlik iyi tasarlandığında şirketinizin hedef kurum, firma ve şirketlerin gözünde prestij kazanmasını sağlar ve saygınlığınızı artırır. Ayrıca profesyonel bir tasarımcı tarafından etkili ve akılda kalıcı şekilde tasarlandığı takdirde firmanıza duyulan güveni artırarak akıllarda daha fazla yer etmesine imkan tanır.

Kurumsal kimliğiniz birçok ögeden oluşur. Firmanızın logosunun bulunduğu tabelalar, ürettiğiniz ürünlere ait ambalajlar, firmanızın düzenlediği sergi, fuarlar ve kurum içinde ve dışında kullandığınız antetli kağıtlar, dosyalar, zarflar, çalışan kartvizitleri, firmanızın verdiği sertifikalar, firmanızın bastırdığı katalog, reklam ve broşürler, kurumsal yayın ve raporlar bunlardan bazılarıdır. Ayrıca isteğinize bağlı olarak tasarlanan firmanıza ait takvim, bloknot, ajanda ve bayraklar da kurumsal kimliğinizin ögeleri arasındadır. Kısacası kurumsal kimlik tasarımı; logo tasarımı, slogan, kurumsal renk ve fontun mükemmel uyumunun bir sonucudur ve firmanızın imzası hükmündedir.

Alanında tecrübeli bir tasarımcı olarak, kurumsal kimliğinizi oluştururken tasarımını sizler kadar çok önemsiyor ve sizlere en profesyonel tasarımı sunmaya özen gösteriyorum. Sizler için kurumunuzun imzası görevini üstleneceğinin son derece bilincinde olarak, amaç ve hedeflerinize en uygun kurumsal kimliği tasarladığıma emin olabilirsiniz.

İletişime geçmek ve fiyat almak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.

İletişim Formu