WordPress web tasarım

WordPress hayalini kurduğunuz web sitenizi kurma imkanı tanıyan bir içerik yönetim sistemidir. Şirketiniz veya kişisel amaçlarımız için hayal edebileceğiniz tüm tasarım örneklerine sahiptir. Sitenize istediğiniz içeriği yüklemek, resim ve videolarla görsellik sağlamak, verilerinizi güncellemek, silmek, yenilerini eklemek vb. bir çok  gelişmiş özelliği bir arada bulundurur. Güvenli, hızlı ve profesyonel bir şekilde web sitenizi kurmak için birebirdir. Ayrıca, tüm bu işlemleri bilgisayara herhangi bir program yüklemeye gerek kalmadan internet bağlantısı olan her yerde yapmayı sağlar.

WordPress ile hazırlanmış standart bir web sitesi açılış sayfasında içeriklerinize ait özetleri görürsünüz. Hakkımda, İletişim vb. başlıklardan oluşan sayfalar ve yazılarınız temel ögelerdir. Dilediğiniz takdirde yazılarınız, fotoğraf ve videolarla desteklenebilir.

Profesyonel kişilerce yapımı artan WordPress’in kullanımı, günümüzde hem ulusal hem de uluslararası camiada ilginin online pazarlama sektörüne yönelmesiyle daha da arttı. Arz-talep mantığıyla çalıştığı için sosyal medya ile entegre edilebilmesi bu artışta oldukça etkili.

Web Tasarım ve Web Geliştirme konusunda deneyimli biri olarak, ihtiyaç ve amaçlarınızı dikkate alarak, sizler için dilediğiniz tarzda kişisel ya da kurumsal web sitenizi profesyonel seviyede kurabilirim.  Hem yeni web sitenizin sahibi olarak sizler için hem de hedef kitleniz için kolay anlaşılır bir dizaynda tasarlayabilirim. Web sitenizin telefon, tablet ve bilgisayarlarınızdan ulaşılabilirliğinin yüksek olmasının yanı sıra, SEO uyumlu (Google aramalarında üstte gözükecek şekilde) olacağından emin olabilirsiniz.

İletişime geçmek ve fiyat almak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.

İletişim Formu